skip to content

Peace and Prosperity Through Science Collaboration

Відбувся третій Інноваційний Форум CRDF Global!

                             ОРГАНІЗАТОРИ

 

                             ГЕНЕРАЛЬНІ       ПАРТНЕРИ

                                             

ІНФОРМАЦІЙНІ       ПАРТНЕРИ

Description: Description: http://www.unitedbyideas.org/downloads/gew_nodate_cmyk_HI.jpg                                                                

                  Опис : D:\Office\STEP_2011\CSІІ 1700x1700.png

                           МЕДІА       ПАРТНЕРИ

 

 

18 листопада 2011 в м. Києві в рамках щорічної міжнародної акції "Всесвітній тиждень підприємництва" відбувся третій Інноваційний Форум Фонду CRDF Global США, який дозволив продемонструвати передові українські технології та презентувати їх потенційним інвесторам і партнерам.


В рамках Форуму було презентовано 12 кращих  інноваційних проектів, відібраних українськими й американськими експертами за конкурсом Програми науково-технічного підприємництва (STEP Business Partnership Grant Program). Кращі проекти отримають гранти від Фонду CRDF Global США і Державного агентства науки, інновацій і інформатизації України.


"Під час Форуму вчені та новатори не лише розповідають про свої винаходи, але й обговорюють можливі бізнес-стратегії  для виходу науково-технічної продукції на український та світовий ринок", зазначає Алла Мірзоян, менеджер програми STEP у країнах Евразії. "Події такого формату Фонд CRDF Global вже не один рік проводить у Вірменії, Грузії, Казахстані та Україні, оскільки подібні зустрічі дають змогу розвивати діалог між наукою та бізнесом для пошуку рішень у галузі комерціалізації інноваційного продукту та створення нових компаній на базі власних розробок", додає пані Алла.

Під час Форуму також відбулися виступи  українських і міжнародних експертів стосовно захисту прав інтелектуальної власності та особливостей інввестування в українських умовах. Форум проводився Фондом CRDF Global США у партнерстві з Державним агентством науки, інновацій і інформатизації України, за підтримки Американсько-Української Ділової Ради й компанії SigmaBlеуzer, та за інформаційної підтримки Всесвітнього тижня підприємництва, компанії OBI-Consulting Ukraine, та інших бізнес- і медіа- організацій.

Дата і час:

18 листопада 2011 р., 9.30 - 17.30 (Київ, Україна)


Детальніша інформація стосовно Форуму:

за телефоном (044) 256 25 31,

або електронною поштою на адресу crdf.ua@gmail.com

Більше інформації та фото після Форуму -

на нашій сторінці CRDF Global в Україні в мережі Фейсбук!

Програма Форуму

Біографії експертів

 
© Адреса представництва
  • Україна, 01024,
  • м. Київ, вул. Богомольця, 4, кімн. 134
  • Тел: (380-44) 253-7223
  • Факс: (380-44) 253-4577
  • Email: science@ln.ua
Privacy Policy
an iapps site